KİŞİSEL İNTERNET GAZETESİ

GAZETENİ OLUŞTUR, KAZANMAYA BAŞLA

NEDİR?

Oku.Net Nedir?

Kişisel gazete hem gündemi takip edebilmenizi hem de kendi gündeminizi oluşturmanıza olanak sağlayan bir içerik platformudur.

Oku.net alt yapısı ile zengin medya içeriği,makale ve blog yazıları ile sürekli genişleyen bir evrene erişmenizi sağlar. Dilediğiniz kaynak,kategori ve başlıklar ile kendi online gazetenizi oluşturup hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız ile entegre ederek her gün kendi belirlediğiniz gündeminizi takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca,oluşturduğunuz her gazete için otomatik tanımlanan yayıncı hesabınız ile de gazetenizde yayınlanan reklamlardan gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIR?

 • Oku.Net Maksimum Kaynak

  Maksimum Kaynak

  Büyük bir gazete olmanın anahtarı özgün haberciliktir. Kişisel gazete platformu makale,blog yazıları ve zengin medya kaynağı sürekli genişleyen ve yenilenen içeriğe erişmenizi sağlamaktadır. Otomatik olarak güncellenen kaynakları ile neye ihtiyacınız olduğunu bulmanıza yardımcı olup kendi kişisel gazetenizi kolayca yayınlamanızı sağlar.

 • Oku.Net Kaynak Seçimi

  Kaynak Seçimi

  Hızlıca bir haber sitesi oluşturmak için belirlediğiniz kelime, kategori veya yayıncıya göre içerik kaynaklarınızı kolayca seçebilirsiniz.

 • Oku.Net Özelleştirin

  Kişiselleştir

  Hedef kitlenize belirlediğiniz kategori veya kelimelere ait haberleri en güncel haliyle ulaştırın.

YAYINLAYIP / GELİR ELDE EDİN

Gazeteni oluştur, kazanmaya başla

Oku.Net Gelir Elde Edin

Oluşturduğunuz kişisel gazete üzerinde yayınlanan reklamlar ile gelir elde edeceksiniz. Takipçilerinize zengin ve kaliteli bir içerik sunarken her gün büyüyen istatistiklere sahip olup hem de kazancınızı kat be kat arttırabilirsiniz.

HEMEN BAŞVUR

Gazeteni oluştur, kazanmaya başla

hemen başvur